Atribuită Cumpărare directă

lasă pentru umbrire, camuflare, mascare stabilizat UV Utilizare: se fixează pe gard Material : PP stabilizat UV 3 ani, permite pătrunderea apei. Culoare :verde Procent de umbrire : 80 %

Număr anunț
DA25617708
Autoritate contractantă
SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
Furnizor / câștigător
HORTIGALA SRL (CUI 17779623)
Cod CPV
03100000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.580 RON
Valoare atribuită
1.580 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.580 RON

din 1.580 RON estimat