Atribuită Cumpărare directă

FiLTRU HME adult/pediatric LARGE, cu filtrare mecanica, volum tidal 300-1500ml, eficienta filtrare bacteriana: >99,9999%, eficienta filtrare virala: >99,9999%, volum intern 96ml, steril, de unica folosinta, ambalat individual. Impachetare/comanda minima 25 buc/cutie.

Număr anunț
DA25585936
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MANGALIA (CUI 4515441)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.934 RON
Valoare atribuită
2.934 RON
Data publicării
08.05.2020 00:00
Data finalizării
11.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.934 RON

din 2.934 RON estimat