Atribuită Cumpărare directă

Cerere – Decalaratie pe propria raspundere pentru modificarea cererii de acordarea unor drepturi de asistenta sociala - 1000 buc Ancheta sociala, efectuata ca urmare a cererii solicitantului - 1500 buc Cerere - Declaratie pe propria raspundere pentru acordarea unor drepturi de asistenta sociala - 1000 buc

Număr anunț
DA25610170
Autoritate contractantă
ORASUL DOLHASCA (CUI 5461609)
Furnizor / câștigător
ROF IMP SRL (CUI 23616051)
Cod CPV
79800000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
13.05.2020 00:00
Data finalizării
14.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat