Atribuită Cumpărare directă

Sticla bruna Material : sticla soda-lime cf USP Capacul este inclus Capacitate : 1000 ml Diametru : 97.5 mm Inaltime : 215.6 mm . Transportul se va asigura gratuit de catre furnizor. Prezenta achizitie in SEAP tine loc de comanda.

Număr anunț
DA25588438
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE INDUSTRIALA (CUI 3268360)
Furnizor / câștigător
SOLANTIS SRL (CUI 30545999)
Cod CPV
39225700-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109,40 RON
Valoare atribuită
109,40 RON
Data publicării
08.05.2020 00:00
Data finalizării
11.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109,40 RON

din 109,40 RON estimat