Atribuită Cumpărare directă

Achizitia de 160buc sapun lichid antibacterian 500 ml cu pompita, 160 role prosop hartie si 500 buc hartie igienica alba 3str

Număr anunț
DA25625152
Autoritate contractantă
Unitatea militara 0608 Constanta (CUI 34452132)
Furnizor / câștigător
IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI 30024753)
Cod CPV
33761000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.052 RON
Valoare atribuită
2.052 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.052 RON

din 2.052 RON estimat