Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator A3 alba 80 gr mp 500 coli top OPTITEXT MONDI CALITATE SUPERIOARA SI Hartie copiator A4 alba 80 gr mp 500 coli top OPTITEXT MONDI CALITATE SUPERIOARA

Număr anunț
DA25622235
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30197642-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
238,36 RON
Valoare atribuită
238,36 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
18.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

238,36 RON

din 238,36 RON estimat