Atribuită
Cumpărare directă
Denumire cantitate pret unitar pret total Dispenser sapun/gel buc 20 46.5 930 Dispenser prosop pliat alb buc 8 60 480 Snur motocoasa 2.4*15m buc 2 15.5 31 Policarbonat solid 2 mm 1250*2050 clar buc 1 300 300 Balama aripi plane 80x41 ZN buc 2 11.5 23 Diblu nylon gips carton GK buc 10 1.23 12.3 Prosop pliat V fold cell 2 str alb buc 20 6 120 Sapun lichid 10 L Antibacterian buc 2 91.5 183 Termometru cu infrarosu JXB-178 buc 2 368 736 Cornier 20x20x0,3mm 6m/buc buc 2 36 72 Diblu nylon+sur 6/12/42 100buc/punga punga 1 29 29 Pret total 2916,3
- Număr anunț
- DA25630013
- Autoritate contractantă
- LICEUL PETRU RARES (CUI 4443400)
- Furnizor / câștigător
- GUDPRO TRADING S.R.L. (CUI 41669011)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.916,30 RON
- Valoare atribuită
- 2.916,30 RON
- Data publicării
- 15.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.