Atribuită Cumpărare directă

Placă de bază și Sistem Răcire ecograf Logique V2 Conform oferta dvs. nr 1100/23.03.2020

Număr anunț
DA25623574
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
30237100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.800 RON
Valoare atribuită
44.800 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
19.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.800 RON

din 44.800 RON estimat