Atribuită
Cumpărare directă
Modelul este unul solid, fiind fabricat din lemn peste care sunt aplicate perne groase, imbracate in piele ecologica calitativa de culoare neagra. Acesta se regleaza pe inaltime cu ajutorul pistonului cu gaz impreuna cu mecanismul, situate sub sezut. Inaltimea pana la sezut este cuprinsa intre 47 si 57 cm, iar inaltimea totala intre 117 si 127 cm. Baza si bratele sunt din polipropilena (plastic dur). Mobilitatea este oferita de catre cele 5 role atasate bazei in forma de stea. Scaun birou OFF 509 dispune de garantie timp de 24 luni, iar greutatea maxima sustinuta este de 100 kg
- Număr anunț
- DA25625734
- Autoritate contractantă
- U.M. 02520 BUCURESTI(SECTIA PARCHETELOR MILITARE) (CUI 12422173)
- Furnizor / câștigător
- XACT CONSULTING SRL (CUI 15507118)
- Cod CPV
- 39112000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.136 RON
- Valoare atribuită
- 1.136 RON
- Data publicării
- 14.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.