Atribuită Cumpărare directă

Furnizare, instalare si punere in functiune Aparat de anestezie - 1 buc. conform anunt ADV1142639 -oferta depusa cu nr.4167/28.4.2020

Număr anunț
DA25601981
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. CRAIOVA (CUI 4332169)
Furnizor / câștigător
DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
Cod CPV
33172100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
88.500 RON
Valoare atribuită
88.500 RON
Data publicării
12.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

88.500 RON

din 88.500 RON estimat