Atribuită Cumpărare directă

Lenjerie pat de unica folosinta, pentru unitati spitalicesti, laboratoare, cabilete medicale ETC. Lenjerie de unică folosință pentru pat, din nețesut, ce conține: cearceaf de pat, cearceaf patura, față de pernă. Setul conține: - cearceaf pat 210cm x140cm - 1 buc - cearceaf pilotă 200cm x140cm - 1 buc - față de pernă 70cm x50cm - 1 buc Utilizare: -în spitale, clinici etc. Ambalare: 1 set/pache

Număr anunț
DA25604473
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F. PASCANI (CUI 4701290)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
Cod CPV
39518000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.850 RON
Valoare atribuită
5.850 RON
Data publicării
12.05.2020 00:00
Data finalizării
13.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.850 RON

din 5.850 RON estimat