Atribuită Cumpărare directă

kit amplificare reverse-transcriptaza RT PCR, COVID 19, 96 teste, produs insotit la livrare de declaratie de conformitate, certificat de calitate pe lot, marca CE

Număr anunț
DA25605416
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Buzau (CUI 11287265)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.500 RON
Valoare atribuită
22.500 RON
Data publicării
12.05.2020 00:00
Data finalizării
13.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.500 RON

din 22.500 RON estimat