Atribuită Cumpărare directă

1L AJAX PARCHET& SUPR DELICAT -162BUC X 5.90LEI 750ML ARO DETERGENT GEAMURI -50 BUC X 2.20LEI 1L FL DETARTRANT -20 BUC X 4.99LEI 40G ARO ODORIZANT TOALETA OCEAN-25 BUC X1.10LEI 15.7 X 17 ARO LAVETE UMEDE -5 BUC X6.30LEI 6L ALUFIX SACI ECONOMY -99 BUC X 9.07LEI/SET 20 ARO STANDARD SACI MENAJ 120L -50 BUC X 3.02LEI 10 OTI SACI SOLID EC EXTRA 240L -50 BUC 9.82LEI 1L ARO DETERGENT VASE LAMAIE -5 BUC X 1.89LEI

Număr anunț
DA25631231
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN SUCEAVA (CUI 4244482)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.175,36 RON
Valoare atribuită
2.175,36 RON
Data publicării
15.05.2020 00:00
Data finalizării
18.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.175,36 RON

din 2.175,36 RON estimat