Atribuită Cumpărare directă

Dozator pentru gel dezinfectant, capacitate 0,5L.- 2 buc; Clor 1L - 10 buc; COVOR PENTRU DEZINFECTARE CU ORIFICII PENTRU CLORINARE 50X70X3 CM - 1 buc; Autocolant Pastrati distanta galben M4 pentru podea sau geamuri dimensiune 48x9 cm - 3 buc; Gel igienizant pentru maini Sanitizer Atlantic Fresh, bidon de 5L, alcool minim 70% - 2 bid; Dozator pentru gel dezinfectant, capacitate 1L - 1 buc; Covor intrare polipropilena - 2 buc.

Număr anunț
DA25624609
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 NAMOLOASA (CUI 21643041)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI 14476846)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
606,23 RON
Valoare atribuită
606,23 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

606,23 RON

din 606,23 RON estimat