Atribuită
Cumpărare directă
SET 2 PANZE T 144 D 2609256718 3,00 BUC LIMITATOR ADANCIME PH2 2609255906 2,00 BUC CUTTER SOFT TOUCH 0025B 2,00 BUC FIERASTRAU PT.RIGIPS 150MM LT 28660 1,00 BUC RINDEA PT RIGIPS 250X41MM LT25902 1,00 BUC GRILA VENTILATIE CU PLASA 200X300MM 2,00 BUC GRILA PATRATA CU MANSON MV 250/150VS 1,00 BUC PENSULA PT.VOPSEA PE BAZA DE APA 80 MM 2,00 BUC GRATAR ZUGRAVIT PVC 255x285 MM GR-265 2,00 BUC MIXER MORTAR HOLZER CU SDS 80 MM, 561-02 1,00 BUC MIXER TURBO HOLZER 100 MM, 567 1,00 BUC CAPAC DOZA MIC CU CLEME 39-055 20,00 BUC
- Număr anunț
- DA25629363
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Mihai Eminescu Botosani (CUI 3585570)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 215,49 RON
- Valoare atribuită
- 215,49 RON
- Data publicării
- 15.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.