Atribuită Cumpărare directă

UC INTEL I5-9500/DDR8GB/SSD240G + Licenta Windows 10

Număr anunț
DA25632009
Autoritate contractantă
Orasul Calimanesti (CUI 2541630)
Furnizor / câștigător
DIASOFT SRL (CUI 18053890)
Cod CPV
30200000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.538 RON
Valoare atribuită
2.538 RON
Data publicării
15.05.2020 00:00
Data finalizării
18.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.538 RON

din 2.538 RON estimat