Atribuită Cumpărare directă

Denumire reper: CARTUS TONER ORIGINAL HP NR.12A Cod reper OEM: Q2612A, Q2612AC Capacitate: 2.000 pagini cu 5% acoperire Garantie producator: life time - pe intreaga durata de folosire/functionare a cartusului Echipamente ce folosesc acest cartus: HP LaserJet 1010, LaserJet 1012, LaserJet 1015, LaserJet 1018, LaserJet 1020, LaserJet 1022, LaserJet 1022N, LaserJet 1022NW, LaserJet 3015, LaserJet 3020, LaserJet 3030, LaserJet 3050, LaserJet 3052, LaserJet 3055, LaserJet M1005, LaserJet M1319F

Număr anunț
DA25631945
Autoritate contractantă
UM 0709 Targu-Mures (CUI 34480272)
Furnizor / câștigător
SMART CLOUD COMPANY SRL (CUI 35081199)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.736 RON
Valoare atribuită
1.736 RON
Data publicării
15.05.2020 00:00
Data finalizării
18.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.736 RON

din 1.736 RON estimat