Atribuită Cumpărare directă

Pompă individuală cu consum redus cu rotor uscat WILO IL-E 50/170-7,5/2-Pompă centrifugă monoetajată de joasă presiune-Carcasă în spirală de concepţie inline (ştuţuri de aspiraţie şi presiune cu aceleaşi flanşe pe o linie), flanşă PN 16–perforată conform EN 1092-2-Racorduri cu prize de presiune (R1/8) pentru traductor de presiune diferenţială integrat-Carcasa pompei şi flanşa motorului acoperite cu lac catodic electroconductor, ca dotare de serie.-Etanşare mecanică pentru pomparea apei până la T=140°C. Până la Tmax=+40°C este permisă adăugarea unei soluţii de glicol în fracţiune volumetrică de 20 până la 40%. Dotare de serie:-Panou de comandă manuală cu un singur buton pentru:-Pornirea/oprirea pompei-Reglajul valorii de referinţă, respectiv al turaţiei-Selectarea modului de reglare: Δp-c (presiune diferen ţială constantă), Δp-v (presiune diferen ţială variabilă), reglaj PID, nconstant (dispozitiv de reglare)-Selectarea regimului de funcţionare în cazul funcţionării cu pompe cu două rotoare (regim principal/alternant, funcţionare în paralel)-Configurarea parametrilor de funcţionare-Validarea erorilor-Ecran pompă pentru afişarea:-Modului de reglare-Valorii de referinţă-Mesaje de eroare şi de avertisment-Valori efective-Date de exploatare-Date suplimentare-Date ale maşinii D. Manopera si material de montaj : -demontare pompa existenta -modificare instalatie -montaj pompa circulatie -incarcare instalatie -probe si reglaje functionale -cheltuieli logistice

Număr anunț
DA25632038
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE MUNTENIA NORD S.A. (CUI 14506181)
Furnizor / câștigător
AVI COMPACT SRL (CUI 15243008)
Cod CPV
31681200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.678 RON
Valoare atribuită
26.678 RON
Data publicării
15.05.2020 00:00
Data finalizării
18.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.678 RON

din 26.678 RON estimat