Atribuită
Cumpărare directă
Aparat de ras unica folosinta cu 3 lame Bic buc 70 Spuma de ras 200 ml Gillette menthol buc 24 Pasta de dinti Colgate Total Original 50 ml buc 26 Periuta de dinti Colgate, ambalata individual buc 26 Sapun de semitoaleta 125 g, ambalat 4 buc/folie buc 76 Sapun de toaleta 120-150 g Rubis, ambalat individual buc 76 Sampon Head &Shoulders 200 ml, diverse variante buc 26 Sapun lichid cu pompita Dove 250 ml, diverse variante buc 30 Tampoane absorbante Always Normal Plus 8 buc/pac pac 56
- Număr anunț
- DA25638920
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01575 BUCURESTI (CUI 10768686)
- Furnizor / câștigător
- DELEROM ACTIV S.R.L. (CUI 22790598)
- Cod CPV
- 33700000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.186,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.186,80 RON
- Data publicării
- 18.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.