Atribuită Cumpărare directă

TRAF. POLIACRYL BICOLOR 180X70 H 02-0921 5 BUC x 10 lei; PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 50 MM 10 BUC x 3.20 lei; FOLIE DE PROTECTIE 0,02 MM 5x4M LT 07664 10 BUC x 4.67 lei; BANDA MASCARE BAUDEMAN 50MX50M 4359-44 5 BUC x 6.50 lei; DIBLU NYLON+SURUB 6x60 1pg=50 buc x 18.50 lei/punga; 01140 1 PUN SURUB RIG. AUTOFI. 212/3,5X35MM(1000 BUC 1 CUT x 43.50 lei ; BANDA ZIMTATA 4,5X360MM REZIST UV 146434 5 PAC x 28.80 lei ; BANDA ZIMTATA 2,5X100MM REZIS UV 146408 3 PAC x 2.65 lei ; BANDA ZIMTATA 2.5X160 36300p251600c 3 PUN x 7.20 lei

Număr anunț
DA25606715
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Victor Babes Craiova (CUI 4417060)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44322400-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
395,31 RON
Valoare atribuită
395,31 RON
Data publicării
12.05.2020 00:00
Data finalizării
13.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

395,31 RON

din 395,31 RON estimat