Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici tehnice: asigurarea integritatii si confidentialitatii documentelor transmise electronic, permite autentificarea in diverse aplicatii si garanteaza identitatea persoanelor in sensul Legii nr.455/2001, dispozitiv criptografic de tip e Tolken, depunerea si semnarea electronica a documentelor solicitate prin Mysmis 2014, posibilitatea de semnare electronica si a unui intreg director de documente. Certificat digital pe trei ani - 7 bucati (Ribovici Gheorghina, Turjuc Liliana, Todor Maria, Mariuta Adina, Melics Ileana, Floruncut Nicoleta, Gherman Marioara)
- Număr anunț
- DA25611898
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Arad (CUI 3519941)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE CALCUL SA (CUI 2163993)
- Cod CPV
- 79132100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.275 RON
- Valoare atribuită
- 2.275 RON
- Data publicării
- 13.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.