Atribuită Cumpărare directă

Lampa UVC Bactericida Virucida Dezinfectare si Sterilizare Incaperi si Obiecte cu Ultraviolete UV-C

Număr anunț
DA25605311
Autoritate contractantă
Institutul National de Neurologie si Boli Neurovasculare (CUI 7548010)
Furnizor / câștigător
FRAGRA DESIGN SRL (CUI 32832445)
Cod CPV
33191000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
799,80 RON
Valoare atribuită
799,80 RON
Data publicării
12.05.2020 00:00
Data finalizării
13.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

799,80 RON

din 799,80 RON estimat