Atribuită Cumpărare directă

HARTIE XEROX 50 TOP DOSARE PLASTIC CU SINA 250 BUC TIPLE A 4 20 SET PLICURI CU BURDUF 30 BUC HARTIE CARTON 160 G A 4 1 TOP PIX ALBASTRU 30 BUC NOTES ADEZIV 75*75 10 BUC CORECTOR BANDA 5 BUC BIBLIORAFT PLASTIFIAT 20 BUC HARTIE XEROX A 3 2 TOP HARTIE FLIPCHART 4 SET

Număr anunț
DA25640199
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA STOILESTI, JUDETUL VALCEA (CUI 28993532)
Furnizor / câștigător
ROXI-COM SRL (CUI 5446536)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.344,54 RON
Valoare atribuită
1.344,54 RON
Data publicării
18.05.2020 00:00
Data finalizării
19.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.344,54 RON

din 1.344,54 RON estimat