Atribuită
Cumpărare directă
Putere motor: 2 kW Putere motor: 2.7 CP Capacitate cilindrica: 42.6 cmc Tip motor: STIHL 2-MIX Lungime sina: 40 cm Diviziune lant: 3/8" Grosime element antrenare: 1.3 mm Volum rezervor benzina: 390 ml Volum rezervor ulei: 200 ml Nivel presiune acustica (Factor K conform DIR 2006/42/EC = 2.5 dB (A)): 103 dB(A) Nivel putere acustica (Factor K conform DIR 2006/42/EC = 2.5 dB (A)): 114 dB(A) Valoarea vibratiilor, stanga (Factor K conform DIR 2006/42/EC = 2 m/s ²): 3.9 m/s² Valoarea vibratiilor, dreapta (Factor K conform DIR 2006/42/EC = 2 m/s ²): 3.9 m/s ² Greutate: 5.1 kg
- Număr anunț
- DA25611985
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- GRUP EDELWEISS SRL (CUI 13203708)
- Cod CPV
- 16000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.300 RON
- Valoare atribuită
- 1.300 RON
- Data publicării
- 13.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.