Atribuită Cumpărare directă

1. FURNIZARE DRUM CARTRIDGE DR-310 ORIGINAL PENTRU KONICA MINOLTA BIZHUB 250 2 BUC. 2. FURNIZARE DEVELOPER DV-310 ORIGINAL PENTRU KONICA MINOLTA BIZHUB 250 2 BUC. 3. FURNIZARE DEVELOPING UNIT ORIGINALA PENTRU KONICA MINOLTA BIZHUB 250 1 BUC.

Număr anunț
DA25613776
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02494 (CUI 5253314)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.233,82 RON
Valoare atribuită
1.233,82 RON
Data publicării
13.05.2020 00:00
Data finalizării
14.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.233,82 RON

din 1.233,82 RON estimat