Atribuită Cumpărare directă

viziera protectie plastic 5 buc dezinfectant maini Hygienium 1litru 5 buc igienizant maini Clean Touch 750 ml 10 buc semimasca supapa FFP1 3M 8812 8 buc gel dezinfecatnt Klintensiv 4 buc dezinfectant suprafete 5 Litri 2 buc covor antibacterian 5 buc

Număr anunț
DA25625713
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ADRIAN PAUNESCU (CUI 29438140)
Furnizor / câștigător
ROMIMPEX SRL (CUI 146082)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.057,35 RON
Valoare atribuită
3.057,35 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.057,35 RON

din 3.057,35 RON estimat