Atribuită
Cumpărare directă
TUB LED 16W 840 4000K 1200MM 200 BUC x 31.88 lei; TUB LED 8W 840 4000K 600MM 200 BUC x 23.62 lei; BEC LED A60M 12,5-100W E27 4000K FR 100 BUC x 17.60 lei; ASFORA INTRERUPATOR DUBLU EPH0300121 50 BUC x 13.44 lei ; ASFORA INTRERUPATOR SIMPLU EPH0100121 50 BUC x 10.50 lei ; ELEG. PRIZA DUBLA PBDC PT CP E 045488 10 BUC x 12.10 lei; ASFORA PRIZA DUBLA 2P+E EPH9900121 50 BUC x 15.12 lei; FISA BIPOLARA SC 15436 AMB 25 BUC x 5.75 lei
- Număr anunț
- DA25606722
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Victor Babes Craiova (CUI 4417060)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 31532910-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.733,99 RON
- Valoare atribuită
- 14.733,99 RON
- Data publicării
- 12.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.