Atribuită
Cumpărare directă
1 ALISAN-MOP BUMBAC CU FIRE SPIRALATE*250 G BUC 20 2 ROPAK-SACI MENAJERI NEGRI,POLIETILENA HDPE,35 L*50 BUC/ROLA,6 MICRONI,60*50 CM,160 G/ROLA,50 ROLE/BAX ROLA 28 3 ROPAK-SACI MENAJERI NEGRI,LDPE,24 MICRONI,120 L*10 BUC/ROLA,70*100 CM,266 G/ROLA,25 ROLE/BAX ROLA 23 4 ROPAK-SACI MENAJERI NEGRI,LDPE,240 L*10 BUC/ROLA,110*125 CM, G/ROLA,LDPE,25 MICRONI,637 G/ROLA,15 ROLE/BAX ROLA 10 5 SOLUTIE PENTRU GEAM*5 L/PET PET 15 6 DETERGENT LICHID-SANO MAXIMA POWER GEL SPRING FLOWERS*3 L BID 1 7 CLORAMINA PASTILE*4 G/PASTILA-JACLOR 250 TABLETE/CUTIA CUTIA 1 8 MĂTURĂ PLASTIC VICTORIA PENTRU INTERIOR+COADA LEMN*150 CM SET 2 9 PERIE PLAFON SFERICA BUC 3 10 COADA TELESCOPICA*3 M BUC 3 11 SET 5 LAVETE DIN MICROFIBRA 30*30 CM BUC 40 12 STERGATOR PLAT GEAM COADA TELESCOPICA,LAVETA DIN MICROFIBRA,DIMENSIUNE LAVETA 31*8.5 CM,LUNGIMEA COZII METALICE 120 CM,375 G/SET SET 2
- Număr anunț
- DA25640892
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL CLUJ (CUI 4565300)
- Furnizor / câștigător
- ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 609,47 RON
- Valoare atribuită
- 609,47 RON
- Data publicării
- 18.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.