Atribuită
Cumpărare directă
Kit VTM (Mediu de Transport Viral) pentru recoltare si transport probe Covid-19. Descriere produsului: 1 Tampon steril pentru exudat cu TIJA PLASTIC si POLYESTER + 1 Tub de 5ml cu mediu de transport 2ml. Mediu de transport viral, special formulat, asigura stocarea, colectarea si transportul pe termen lung a virusurilor, inclusiv SARS CoV2 / Covid-19, fara a afecta viabilitatea si virulenta probei virale. Mediul este compatibil cu tehnicile traditionale de cultura celulara, cat si cu tehnicile moleculare noi. Forma de ambalare: 10 kituri / cutie.
- Număr anunț
- DA25641638
- Autoritate contractantă
- CENTRUL MEDICO SOCIAL PECHEA (CUI 16474639)
- Furnizor / câștigător
- NOVA FIT 2000 SRL (CUI 15178082)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.389 RON
- Valoare atribuită
- 1.389 RON
- Data publicării
- 18.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.