Atribuită Cumpărare directă

Achizitie set 3 cartuse originale CMY: 1buc.CF211A cyan, 1 buc. CF212A yellow, 1 buc. CF213 magenta pentru HP LaserJet Pro 200 Color MFP M276n

Număr anunț
DA25640504
Autoritate contractantă
Centrul Judetean pentru Conservarea si Promovarea Culturii Traditionale (CUI 7869923)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
914,16 RON
Valoare atribuită
914,16 RON
Data publicării
18.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

914,16 RON

din 914,16 RON estimat