Atribuită
Cumpărare directă
Manusi nitril nepudrate 100buc/CUT - 3 cutii mar S, 2 cutii mar M, COVORAS DEZINFECTANT PENTRU INTRARE 60*90*4 CM,Dozator sapun lichid / dezinfectant gel 500ml, DEZINFECTANT PENTRU MAINI ANTIBACTERIAN 1L HYGIENIUM - avizat de Ministerul Sanatatii. Sapun lichid antibacterian Fabi 5L - stoc limitat 14 buc. Sapun lichid alb cu putere bactericida. Inalbitor (clor) 5L, IGIENIZANT PE BAZĂ DE ALCOOL ETILIC NUMAI PENTRU UZ EXTERN SOLUȚIE IGIENIZANTĂ PENTRU MÂINI, Dezinfectant mâini cu 70% alcool 1litru
- Număr anunț
- DA25641792
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR1 RIMNICELU (CUI 28278253)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 33141420-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.903,36 RON
- Valoare atribuită
- 1.903,36 RON
- Data publicării
- 18.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.