Atribuită
Cumpărare directă
Primaria Comunei Darova, din Judetul Timis, prin intermediul aparatului propriu al primarului, intentioneaza sa achizitioneze divere piese de mobilier pentru dotare Gradinita cu Program Normal din localitatea Darova, achizitie care face parte din cadrul proiectului: ,,REABILITARE, DOTARE SI MODERNIZARE GRADINITA CU PROGRAM NORMAL IN LOC. DAROVA, COM. DAROVA”, JUD. TIMIS. Alaturat atasam caietul de sarcini cu cerintele impuse de catre autoritatea contractanta. Va rugam sa va actualizati pretul produsului de catalog in conformitate cu cerintele impuse prin caietul de sarcini. Va multumim!
- Număr anunț
- DA25637456
- Autoritate contractantă
- Comuna Darova (CUI 4483820)
- Furnizor / câștigător
- COMAN INSTAL CONSTRUCT S.R.L. (CUI 16254102)
- Cod CPV
- 39516000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 66.765 RON
- Valoare atribuită
- 66.765 RON
- Data publicării
- 18.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.