Atribuită
Cumpărare directă
DESCRIERE: Igeba TF 35 a fost creat ca un termonebulizator cu aplicatii generale si in special pentru folosirea in interior, cu scopul principal de a dezvolta un generator de aerosoli cu o greutate redusa, cu dimensiuni compacte, fabricata la standarde de inalta calitate, fara marirea partilor plastice. Aceasta masina, cu excelentele sale calitati ale gazului evacuat confirmate de laboratorul german independent pentru teste „DEKRA”, este o masina care se conformeaza cerintelor moderne pentru aplicatii interne optionale. Folosirea echipamentului de ceata si aerosoli este astfel conceputa si construita pentru tratarea spatiului impotriva tantarilor adulti si alte insecte zburatoare in intreaga lume in ultimii ani, dar si pentru tratarea depozitelor de cereale si aplicari pentru combaterea daunatorilor specifici depozitelor de cereale. ? Greutatea proprie (TF 35 standard) 7,9 kg ? Dimensiuni aparat (Lungime x Latime x Inaltime) 137,5 x 27 x 34 cm ? Capacitatea de solutie a rezervorului 10 litri ? Capacitate rezervor combustibil 1,2 litri ? Consumul aproximativ de carburant 2 litri/ora ? Performanta camerei de combustie 18,7kW / 25,4cp ? Debitul mediu de pulverizare a solutiilor pe baza de ulei, aproximativ 20 litri/ora ? Debitul maxim de pulverizare a solutiilor pe baza de ulei, aproximativ 42 litri/ora ? Debitul de pulverizare cu apa, aproximativ 10 litri/ora ? Distanta de pulverizare in zone inchise, produse petroliere (apa cu glicol) 40 metri Ghilotina i7.5 K-othrine SC 7.5 F
- Număr anunț
- DA25629632
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR CALARASI (CUI 3233116)
- Furnizor / câștigător
- PESTCONTROL EXPERT SRL (CUI 31008225)
- Cod CPV
- 33191000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.449,40 RON
- Valoare atribuită
- 7.449,40 RON
- Data publicării
- 15.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.