Atribuită Cumpărare directă

PT si documentatii de avizare pentru lucrare "Amenajare podete si accese la proprietati in UAT Banloc

Număr anunț
DA25627233
Autoritate contractantă
COMUNA BANLOC (PRIMARIA BANLOC) (CUI 4357996)
Furnizor / câștigător
BUZU R.R.B. DESIGN SRL (CUI 34468430)
Cod CPV
71242000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.000 RON
Valoare atribuită
17.000 RON
Data publicării
15.05.2020 00:00
Data finalizării
18.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.000 RON

din 17.000 RON estimat