Atribuită Cumpărare directă

Autoritate Contractanta: ORCHESTRA POPULARA RAPSOZII BOTOSANILOR 2) Tip asigurare – RCA 3) Date despre asigurare/acoperiri – Asigurare de raspundere civila obligatorie pentru 1 autocar MERCEDES BENZ TOURISMO numar de identificare WEB63203613245685, numar de inmatriculare BT08RBT 4) Valabilitate: 12 luni 5) Prima de asigurare: 5000 RON 6) Conditii de plata - INTEGRAL

Număr anunț
DA25641186
Autoritate contractantă
ORCHESTRA POPULARA "RAPSOZII BOTOSANILOR" IOAN COBALA (CUI 3434004)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
18.05.2020 00:00
Data finalizării
19.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat