Atribuită Cumpărare directă

Specificatii CN Informatii tehnice Format: A4 Functii disponibile: Copiere; Printare; Scanare Tehnologie

Număr anunț
DA25641644
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA DRACSENEI (CUI 18990610)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
Cod CPV
30232150-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.310,92 RON
Valoare atribuită
1.310,92 RON
Data publicării
18.05.2020 00:00
Data finalizării
19.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.310,92 RON

din 1.310,92 RON estimat