Atribuită Cumpărare directă

Sigiliu Rotoseal cu fir metalic, ambalare la pungi a cate 100 buc Cel mai sigur sigiliu de pe piata din categoria sa! Material: - Policarbonat/acetal Dimensiune: - lungime cablul otelit 50 cm Personalizare: - prin gravare laser care nu permite stergerea sau modificarea numele companiei, logo Identificare: - prin gravare laser care nu permite stergerea sau modificarea serie numerica Cantitate minima pentru personalizare: 1000 buc (o cutie) logo Identificare: - CAS ZALAU inceput serie nr. 25000 - 30000 , culoare albastru - prin gravare laser care nu permite stergerea sau modificarea serie numerica

Număr anunț
DA25615467
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
QUANTUM PROTECT SRL (CUI 24173890)
Cod CPV
35121500-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.600 RON
Valoare atribuită
3.600 RON
Data publicării
13.05.2020 00:00
Data finalizării
14.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.600 RON

din 3.600 RON estimat