Atribuită Cumpărare directă

Formata dintr-o banda de spuma cu aerisire care tine scutul departe de fata si imbunatateste fluxul de aer. Elasticul de prindere este sudat cu ultrasunete si ofera confort maxim, fara nicio presiune pe frunte sit ample. Scutul este tratat anti-ceata atat la interior cat si la exterior ceea ce ofera vizibilitate si claritate optime, fara distorsiuni ale imaginii. Margini netede, tesite, pentru evitarea ranirii. Indicatii de utilizare: in timpul procedurilor care pot genera stropi si/sau aerosoli. Se utilizeaza impreuna cu mastile medicale, pentru acoperirea gurii si a nasului. Dimensiuni : 33x22 cm PRODUSUL SE AFLA IN STOC.

Număr anunț
DA25641439
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA I H RADULESCU DAMBOVITA (CUI 4279677)
Furnizor / câștigător
LIMAS GROUP SRL (CUI 11013782)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
303,80 RON
Valoare atribuită
303,80 RON
Data publicării
18.05.2020 00:00
Data finalizării
19.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

303,80 RON

din 303,80 RON estimat