Atribuită Cumpărare directă

Revizie si completare sistem de supraveghere AV: - inlocuire DVR 4 canale AV cu DVR 8 canale; - adaugare 2 camere video cu microfon; - revizie sistem existent;

Număr anunț
DA25589095
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA AVRAM IANCU (CUI 14231340)
Furnizor / câștigător
INACO INVEST SRL (CUI 8367186)
Cod CPV
32323500-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.596 RON
Valoare atribuită
1.596 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.596 RON

din 1.596 RON estimat