Atribuită Cumpărare directă

Carucior cu rotile, pentru transport persoane cu handicap, Realizat pe cadru din otel cromat, Pliabil, greutate max 100 kg, manere si suporti picioare fixe, Roti metalice cu spite si cauciuc plin. Sezut 47cm latime. Tapiterie PVC. Greutate carut 19 kg. Cota TVA 9% Pretul nu include transportul.

Număr anunț
DA25588024
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Boli Infectioase "Sf. Cuv. Parascheva" Galati (CUI 3347072)
Furnizor / câștigător
ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI 14900860)
Cod CPV
33193000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
490,83 RON
Valoare atribuită
490,83 RON
Data publicării
08.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

490,83 RON

din 490,83 RON estimat