Atribuită Cumpărare directă

achizitie tablete

Număr anunț
DA25588547
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Elena Cuza (CUI 17292104)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
30213200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.695,20 RON
Valoare atribuită
9.695,20 RON
Data publicării
08.05.2020 00:00
Data finalizării
11.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.695,20 RON

din 9.695,20 RON estimat