Atribuită Cumpărare directă

Servicii de mentenanta a sistemelor de detectie, semnalizare si alarmare in caz de incendiu – Mentenanta Preventiva 12 X 678 RON + TVA Servicii mentenanta corectiva la sistemul de detectie, semnalizare si alarmare in caz de incendiu 2 X75 RON + TVA SE VA INCHEIA UN CONTRACT PENTRU PERIOADA MAI-DECEMBRIE 2020, valoare 5.574 lei.

Număr anunț
DA25573388
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
Furnizor / câștigător
HELION SECURITY SRL (CUI 26471400)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.574 RON
Valoare atribuită
5.574 RON
Data publicării
06.05.2020 00:00
Data finalizării
07.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.574 RON

din 5.574 RON estimat