Atribuită
Cumpărare directă
Igienizarea si dezinfectarea unitatilor interne cu spuma activa, pentru distrugerea culturilor de bacterii, pentru indepartarea mirosului neplacut, verificare manometrica, verificarea legaturilor electrice, verificare prinderilor pe perete a unitatilor, curatarea condensatorului unitatilor externe de praf si mizerie, pentru functionarea aparatelor de aer conditionat in parametrii normali.
- Număr anunț
- DA25578599
- Autoritate contractantă
- Complexul Muzeal de Stiintele Naturii Bacau (CUI 4278388)
- Furnizor / câștigător
- EURO-CONS SRL (CUI 15102530)
- Cod CPV
- 50730000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.189,12 RON
- Valoare atribuită
- 3.189,12 RON
- Data publicării
- 07.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.