Atribuită
Cumpărare directă
Buletin de Verificare Tehnica pentru o instalatie Rx tip VERAVIEW IC-5 + service (intretinere). Pachetul de servicii NU include contravaloare piese constatate defecte. Achiziţionarea pieselor de către prestator se face numai la comanda scrisă a beneficiarului. Piesele de schimb oferite vor beneficia de o perioadă de garanţie egală cu perioada de garanţie oferită de furnizorul acestora. Consumatorii persoane juridice NU beneficiază de opțiunea de returnare a produselor sau serviciilor. Prestatorul își rezervă dreptul de a subcontracta o parte din serviciile oferite. Măsurare debite de doză în zonele controlate și în spațiile adiacente zonelor controlate și elaborare Buletin de Verificare Periodică a Eficacității Ecranelor de Radioprotecție (Buletin de Doză de Arie – B.D.A.) pentru instalatie Rx tip VERAVIEW (1 buc.). În cazul în care debitele de doză identificate depășesc valorile normate se va prezenta motivat situația beneficiarului. Soluția pentru remedierea situației constă în realizarea unui breviar de calcul și efectuarea unei ecranări corespunzătoare. Se va reveni pentru măsurare la o dată ulterioară, stabilită de comun acord. Aceste situații vor fi tarifate la o valoare convenită în prealabil cu beneficiarul. Consumatorii persoane juridice NU beneficiaza de optiunea de returnare a produselor sau serviciilor.
- Număr anunț
- DA25573213
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL MULTIFUNCTIONAL CARAIMAN (CUI 23410107)
- Furnizor / câștigător
- RADIOMED IMPEX SRL (CUI 17984504)
- Cod CPV
- 50421200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.500 RON
- Valoare atribuită
- 4.500 RON
- Data publicării
- 06.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.