Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE DIVERSE NUMAR DE REFERINTA: 500 PRET DE CATALOG: 546,43 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: pachet COD SI DENUMIRE CPV: 44423000-1 Diverse articole (Rev.2) DESCRIERE: 100865382 SCARA ALUMINIU 3X11 TREPTE 419,33 1 Buc 100866253 MANSON WC EXCENTRIC 6,09 1 Buc 100865724... mai departe

Număr anunț
DA25632872
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA HOMORODU DE MIJLOC (CUI 17339649)
Furnizor / câștigător
BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
546,43 RON
Valoare atribuită
546,43 RON
Data publicării
16.05.2020 00:00
Data finalizării
18.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

546,43 RON

din 546,43 RON estimat