Atribuită
Cumpărare directă
Pachet servicii de asigurare RCA + CASCO pentru 3 autoturiisme ASE, defalcat astfel: o Pentru autoturismul B-88-USE – RCA valabil 1 an de zile – 764.04 lei TVA 0% si CASCA valabil 1 an de zile – 3,334.96 lei TVA 0%, total RCA + CASCO = 4,099.00 lei TVA 0%; o Pentru autoturismul B-07-AES – RCA valabil 1 an de zile – 567.44 lei TVA 0% si CASCO valabil 1 an de zile – 1.473.13 lei TVA 0%, total RCA + CASCO = 2,040.57 lei TVA 0%; o Pentru autoturismul B-87-USE – RCA valabil 1 an de zile – 1,046.93 lei TVA 0% si CASCO valabil 1 an de zile – 2,344.15 lei TVA 0%, total RCA + CASCO = 3,391.08 lei TVA 0%;
- Număr anunț
- DA25587065
- Autoritate contractantă
- ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.530,65 RON
- Valoare atribuită
- 9.530,65 RON
- Data publicării
- 08.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.