Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de colectare, transport si eliminare a deseurilor medicale. Pretul include colectarea de la 28 de centre din subordinea DGASPC Arges, nr de colectari incluse pentru fiecare centru precum si furnizarea ambalajelor pentru fiecare centru, dupa cum sunt specificate/detaliate in oferta negociata si inregistrata la DGASPC ARGES cu nr. 14691/08.05.2020, in conformitate cu contractul ce urmeaza a fi incheiat. Pretul nu include TVA.
- Număr anunț
- DA25589340
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Arges (CUI 9742496)
- Furnizor / câștigător
- STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
- Cod CPV
- 90524000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.510,70 RON
- Valoare atribuită
- 10.510,70 RON
- Data publicării
- 11.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.