Atribuită Cumpărare directă

GALBEN 71099000 • sunt fabricate din HDPE (polietilena de inalta densitate), prin injectie; • rezistente la temperaturi extreme, cuprinse intre -40 si 80 grade Celsius, temperaturi pana la care isi pastreaza fara probleme integritatea structurala; • densitatea materialului este 0.94g/ cm patrat; • Datorita colorantilor UV utilizati, are rezistenta foarte mare la actiunea razelor solare; • prezinta un ax zincat la cald si detensionat termic, pe care sunt montate 2 roti din cauciuc dens – rezista la o greutate de pana la 100 kg fara probleme; • Capacul este prevazut cu doua manere si prins de corpul pubelei cu 2 suruburi din plastic; • Pubelele sunt certificate EN840, pretandu-se la utilizare impreuna cu utilajele certificate EN840 (se poate fixa in elementii de prindere ai masinii de salubritate pentru basculare)

Număr anunț
DA25571722
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F. PASCANI (CUI 4701290)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
34928480-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
594 RON
Valoare atribuită
594 RON
Data publicării
06.05.2020 00:00
Data finalizării
07.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

594 RON

din 594 RON estimat