Atribuită Cumpărare directă

ANVELOPE BULDOEXCAVATOR KOMATSU 16.9-24 OZKA IND80 154 A8 16PR TL (440/80-24). Pretul include transportul.

Număr anunț
DA25588701
Autoritate contractantă
COMUNA MISCA (PRIMARIA COMUNEI MISCA) (CUI 3519305)
Furnizor / câștigător
AGROMIR STORE S.R.L. (CUI 38668415)
Cod CPV
34352300-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.025,22 RON
Valoare atribuită
3.025,22 RON
Data publicării
09.05.2020 00:00
Data finalizării
11.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.025,22 RON

din 3.025,22 RON estimat