Atribuită
Cumpărare directă
1 Domestos 5l buc 20 40.00 2 Clor 5l buc 20 19.50 3 Cif profesional albastru 5l buc 10 39.00 4 Asevi 5l buc 15 50.64 5 Solutie de geanuri 5l Konga buc 15 17.94 6 Nufar 750ml detartrant buc 20 8.50 7 Sapun lichid 5l Konga buc 15 21.71 8 Saci menaj 35l 50buc/rola buc 5 3.29 9 Saci menaj grosi la bucata alb transparent buc 600 1.91 10 Mop 250g buc 20 3.60 11 Mop plat rezerva buc 6 20.74 12 Manusi menaj set 15 3.02 13 Spaclu buc 5 4.60
- Număr anunț
- DA25597343
- Autoritate contractantă
- LICEUL ECONOMIC"VIRGIL MADGEARU" CONSTANTA (CUI 13313425)
- Furnizor / câștigător
- IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI 30024753)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.531,54 RON
- Valoare atribuită
- 4.531,54 RON
- Data publicării
- 11.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.